۰۲۱-۴۲۰۷۶۵۱۵

info@arasi.ir

درباره ما

معرفی موسسه

بنای موسسه از آگوست سال 2011 میلادی توسط شاهین همتی ارسی تایید شده به عنوان مشاور ارشد تحصیلی در ادمین های موتورهای جستجو گوگل و همچنین نماینده انفرادی و رسمی موسسات آموزش عالی مالزی نهاده شد و سپس فرمت قراردادها و نمایندگی ها مورخه دسامبر 2013 میلادی تحت قانون سال 1965 شرکت های مالزی در شهر کوالالامپور مالزی در فرمت کمپانی با سهامی محدود به نام Arasi Consultancy SDN.BHD و شماره ثبتی 1073107-T در اداره ثبت و شرکت های دولت مالزی (SSM) ثبت و انتقال پیدا کرد.

Arasi Consultancy SDN.BHD با توجه به اینکه نماینده مستقیم و رسمی بیشتر از 300 مدارس ، کالج و دانشگاه بین المللی در اقصی نقاط جهان می باشد که کلیه خدمات اخذ نامه پذیرش و پروسه اخذ ویزا را بدون هیچ حق الزحمه ای و به صورت کاملا رایگان انجام می دهد. هدف ما ارائه بهترین مشاوره و انتخاب صحیح و گزینه نهایی برای متقاضیان در امور تحصیلی و سرمایه گذاری می باشد.
با توجه به اینکه Arasi Consultancy SDN.BHD نماینده مستقیم و بدون واسطه کالج و دانشگاههای بین المللی جهان می باشد و کلیه مراحل اقدام از ابتدا تا انتها رایگان می باشد و حق الزحمه ای از متقاضی دریافت نمی گردد ، حق انتخاب با متقاضی می باشد و هدف مشاوران ما ارائه مشاوره حرفه ای و انتخاب بهترین گزینه نظر به اینکه شرایط هر متقاضی یکسان نمی باشد با بررسی دقیق و کارشناسانه متفاوت می باشد.

دفتر اصلی و مرکزی Arasi Consultancy SDN.BHD در مرکز شهر کوالالامپور مالزی با مشاوران زبده و امکانات پیشرفته مستقر بوده و همچنین دفاتر همکار ما در کشورهای آلمان ، آمریکا ، ایران و اکراین نیز آماده فعالیت و ارائه هرگونه خدمات فوق الذکر در مجموعه می باشند. متقاضیان عزیز می توانند با مشاوران ارشد تیم Arasi Consultancy SDN.BHD در اقصی نقاط جهان با استفاده از سیستم تلفنی ویپ پیشرفته (Professional VOIP System) که بدون هزینه برای عزیزان در ایران می باشد و دیتا سنتر آن در کشور مالزی و آمریکا مستقر بوده به صورت یکپارچه و با استفاده از داخلی مجزا برای هر مشاور در هر دفتر همکار در کشورها ارتباط مستقیم برقرار نموده و به صورت تلفنی و بدون هزینه از مشاوره رایگان بهره جویند همچنین شایان ذکر می باشد که کلیه مکالمات مشاورین برای بررسی بهبود کیفیت مشاوره در اعضای تیم Arasi Consultancy SDN.BHD در دیتا سنتر اصلی ضبط و رکورد شده و در نهایت بازبینی مجدد می گردد.
موسسه Arasi Consultancy SDN.BHD با بسیاری از موسسات اعزام به دانشجو ، موسسات حقوقی و آژانسهای گردشگری در ایران و کشورهای دیگر قرارداد همکاری داشته و آماده عقد قرارداد همکاری با موسسات ذکر شده و ارائه خدمات در زمینه های ذیل را دارا می باشد. موسسات و شرکت هایی که تمایل به درخواست همکاری دارند لطفا فرم درخواست همکاری در اینجا را به صورت آنلاین پر نموده و ارسال نمایند.

اصلی ترین موضوع در باب مهاجرت از طریق مختلف ابتدای امر مشاوره کارشناسی و دقیق و اصولی نیست به شرایط کلی هر متقاضی می باشد که این موضوع برای همه یکسان نیست و لازمه اینکار مشاوره با اشخاص مجرب و شناخته شده در این زمینه می باشد که ضرر زیان مالی سنگین را متقاضی تجربه نکند . متاسفانه در خیلی موارد بدون بررسی کارشناسی پروسه پرونده متقاضی به بیراه رفته و در اکثر ضررهای مالی سنگین را فرد متحمل گردیده است و زمان چیزی نست که بتوان با صرف هزینه مالی جبران کرد و این موضوع مهمتر از هر چیزی دیگر می باشد . موسسه Arasi consulancy SDN.BHD با توجه به حساس بودن این مسئله برای پذیرفتن هر پرونده ابتدا پس از بررسی توسط مشاوران مجومعه و کارشناسبی دقیق مناسب ترین گزینه و پیشنهاد ویژه نسبت به شرایط متقاضی ارائه می نماید و سپس پرونده به کارشناسان ارشد ارجاع داده می شود که تصمیم نهایی برای قبولی پرونده در نهایت اتخاذ گردد و با توجه به سپری شدن بازه زمان بیشتری برای بازبینی و قبول شرایط متقاضی برای اتخاب و پیشنهاد نهایی این اصل در الویت می باشد تا متقاضی از هر حیث بدون از دست دادن هزینه ها با اندیشه ای مطمئن و با اطلاع از علم و آگاهی مربوط برای سپردن پرونده خود به موسسه ما اقدام نماید . شایان به ذکر است نظر به این که موسسه Arasi Consultancy SDN.BHD نماینده رسمی بیش از 300 دانشگاه و کالج در سرار جهان می باشد لذا هیچگونه هزینه ای بابت خدمات مشاوره ، اخذ پذیرش تحصیلی و پروسه ویزا (به استثنا هزینه پروسه ویزا برای پذیرش های کانادا و آمریکا توسط وکیل محلی) دریافت نمی نماید و کلیه پروسه از ابتدا تا انتها به صورت رایگان می باشد.

موسسه Arasi Consultancy SDN.BHD نماینده و عضو رسمی مستقیم ارگانهای مختلف و بین المللی ذکر شده ذیل و نماینده رسمی و انحصاری وکلای رسمی گروه حقوقی و بومی Mercan کانادا در مالزی و ایران نیز می باشد. (لطفا از گواهینامه و مجوزهای موسسه ما در اینجا دیدن نمایید.)

خدمات موسسه Arasi Consultancy SDN.BHD به شرح ذیل می باشد:

  • مشاوره و اخذ پذیرش رایگان در کلیه مقاطع تحصیلی از مقطع پیش دانشگاهی ، فاندی شن… تا مقطع دکتری برای کلیه کشورها
  • مشاوره و اخذ پذیرش رایگان از مدارس بین المللی کشور مالزی
  • مشاوره رایگان و اقدام برای پروسه های سرمایه گذاری EB5 آمریکا ،  Quebec کانادا ، Golden Visa پرتغال ، MM2H مالزی و اقامت موقت و دائم اکراین
  • مشاوره رایگان و اقدام برای پروسه های Express Entry ، Skilled Worker ، PEQ کانادا
  • مشاوره رایگان و اقدام در خصوص ثبت شرکت و اخذ ویزای کار کشور مالزی
  • مشاوره رایگان و اقدام در خصوص اخذ ویزای کار کشور لهستان از طریق ارسال دعوت نامه توسط کارفرما

 

ICEF (Code: 3956)
Uni Agents
Weba World
British Council
Japan Association for Promoting International Education (JAPIE)
Schools & Agents

(EEUA) Eastern European University Association
Education Malaysia Global Service (EMGS)
EuroAsia