۰۲۱-۴۲۰۷۶۵۱۵

info@arasi.ir

اخذ پذیرش تحصیلی رایگان از دانشگاههای جهان

کلیه مراحل مشاوره و اخذ پذیرش از دانشگاههای فوق الذکر رایگان می باشد و حق الزحمه ای بابت اخذ پذیرش دریافت نمی گردد و در مراحل پروسه اخذ ویزا هم موسسه Arasi Consultancy SDN.BHD قدم به قدم راهنمای شما می باشد. برای اطلاع از نمایندگی رسمی و مستقیم کالج ها و دانشگاههای سراسر جهان با موسسه Arasi Consultancy SDN.BHD لطفا روی گزینه لیست دانشگاهها کلیک نمایید و سپس قاره و کشور و دانشگاههای مربوطه را بر روی نقشه مجدد کلیک و رویت نمایید.


لیست دانشگاه ها

پذیرش در مدارس بین المللی

مشاوره و اخذ پذیرش رایگان از بهترین مدارس بین المللی جهان از مقطع پیش دبستانی تا کلاس یازهم و دوره های A-Level ، Foundation و پیش دانشگاهی با امکانات و هزینه های متفاوت ، برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید.


بورسیه های تحصیلی

اخذ بورسیه های تحصیلی 30% الی 75% از کل شهریه برای کلیه مقاطع تحصیلی در رشته های مختلف از دوره های مقدماتی تا مقطع دکتری در کشورهای جهان ، برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید.


کار و تحصیل همزمان

دوره های محدود تحصیلی همراه با کار تضمینی نیمه وقت در حین تحصیل در قاره اروپا و آسیا ، برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید.


تحصیل در رشته های پزشکی

مشاوره و اخذ پذیرش در رشته های پزشکی ، دندان پزشکی ، داروسازی ، پرستاری ، پیرا پزشکی و پیش نیاز در دانشگاههای مورد تایید وزارت بهداشت ایران ، برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید.


معرفی موسسه

Arasi Consultancy SDN.BHD

اصلی ترین موضوع در باب مهاجرت از طریق مختلف ابتدای امر مشاوره کارشناسی و دقیق و اصولی نیست به شرایط کلی هر متقاضی می باشد که این موضوع برای همه یکسان نیست و لازمه اینکار مشاوره با اشخاص مجرب و شناخته شده در این زمینه می باشد که ضرر زیان مالی سنگین را متقاضی تجربه نکند . متاسفانه در خیلی موارد بدون بررسی کارشناسی پروسه پرونده متقاضی به بیراه رفته و در اکثر ضررهای مالی سنگین را فرد متحمل گردیده است و زمان چیزی نست که بتوان با صرف هزینه مالی جبران کرد و این موضوع مهمتر از هر چیزی دیگر می باشد .

موسسه Arasi consulancy SDN.BHD با توجه به حساس بودن این مسئله برای پذیرفتن هر پرونده ابتدا پس از بررسی توسط مشاوران مجومعه و کارشناسبی دقیق مناسب ترین گزینه و پیشنهاد ویژه نسبت به شرایط متقاضی ارائه می نماید و سپس پرونده به کارشناسان ارشد ارجاع داده می شود که تصمیم نهایی برای قبولی پرونده در نهایت اتخاذ گردد و با توجه به سپری شدن بازه زمان بیشتری برای بازبینی و قبول شرایط متقاضی برای اتخاب و پیشنهاد نهایی این اصل در الویت می باشد تا متقاضی از هر حیث بدون از دست دادن هزینه ها با اندیشه ای مطمئن و با اطلاع از علم و آگاهی مربوط برای سپردن پرونده خود به موسسه ما اقدام نماید .

شایان به ذکر است نظر به این که موسسه Arasi Consultancy SDN.BHD نماینده رسمی بیش از 300 دانشگاه و کالج در سرار جهان می باشد لذا هیچگونه هزینه ای بابت خدمات مشاوره ، اخذ پذیرش تحصیلی و پروسه ویزا دریافت نمی نماید و کلیه پروسه از ابتدا تا انتها به صورت رایگان می باشد .

معرفی دانشگاهای تحت پوشش

Arasi Consultancy SDN.BHD

گواهینامه نماینده رسمی دانشگاه Metropolitan University مجارستان
گواهینامه نماینده رسمی دانشگاه EU Business School اروپا
گواهینامه نماینده رسمی کالج Czech College جمهوری چک
گواهینامه نماینده رسمی کالج Stanley College استرالیا
گواهینامه نماینده رسمی دانشگاه International Business School مجارستان
گواهینامه نماینده رسمی موسسه زبان NLC Language Center مالزی
گواهینامه نماینده رسمی موسسه زبان EMS Language Center مالزی
گواهینامه نماینده رسمی کالج TMC College مالزی
گواهینامه نماینده رسمی کالج Mantissa College مالزی
گواهینامه نماینده رسمی دانشگاه Legenda University مالزی
گواهینامه نماینده رسمی دانشگاه Asia Pacific University مالزی
گواهینامه نماینده رسمی دانشگاه Taylor’s University مالزی
گواهینامه نماینده رسمی دانشگاه SEGi University مالزی
گواهینامه نماینده رسمی دانشگاه Mahsa University مالزی
نماینده رسمی و انحصاری Mercan Group در ایران و مالزی
عضو رسمی سازمان Uni Agents
گواهینامه همایش اجلاس دانشگاههای اروپا No.2 (لهستان – 2016)
گواهینامه همایش اجلاس دانشگاههای اروپا No.1 (لهستان – 2016)
نماینده رسمی انجمن دانشگاههای اروپای شرقی EEUA
گواهینامه نماینده رسمی دانشگاه Limkokwing University مالزی
مجوز رسمی کمپانی از دولت مالزی
مجوز رسمی کمپانی از اداره ثبت شرکت های مالزی
آگوست 23, 2017

کدام دانشگاه ها هزینه کمتری دارد؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله

آگوست 23, 2017

چند ویژگی خاص دانشگاه MIT

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله

آگوست 23, 2017

قراداد همکاری با دانشگاه آکسفورد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله

کانال تلگرامی موسسه

برای اطلاع از آخرین اخبار بورسیه ها و اطلاعات پذیرش تحصیلی اکنون عضو کانال تلگرام arasiconsultancy@ ما شوید .